Vizyon, Misyon

onurozlogoOnur Havalandırma Mühendislik, 2000 yılında şahıs firması olarak resmi çalışma hayatına adım atmış olup, sektörün çeşitli alanlarında mekanik ve havalandırma sistemlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

2003-2004 Yıllarında hızlı bir büyüme sürecine giren ONUR Havalandırma Mühendislik firmamız , ONURÖZ Mekanik Mühendislik, LTD. ŞTİ. kategorisine yükselmiş ve çalışmalarını bu alanda sürdürmeye başlamıştır.

Şirket, bünyesinde barındırdığı deneyimli mühendislerle sayısız başarılara imza atmış, önemli referans geçmişi sağlayabilecek şantiyelerde hiçbir sorun yaşamadan ve işini hiçbir zaman yarıda bırakmadan çalışmalarını tamamlamıştır.

Mekanik Tesisat konusunda tecrübe ve deneyimize güvenerek iş veren firmalarla geçici değil kalıcı ilişkiler kurma çabasındayız.

ONURÖZ  Mekanik Mühendislik çalışanları, iş gücü sağladığı bütün çalışma alanlarında kendilerine sürekli “daha iyi nasıl yapabilirim?” sorusunu sorarak, her geçen gün bilgi ve deneyimlerini pozitif yönde artırmayı çalışma prensibi olarak benimsemişlerdir.

Değişen mekanik tesisat sistemlerinin sürekli takipçisi olan firmamız bu anlayışı kendine vizyon edinmekte, sektörün ihtiyaç ve koşullarını göz önüne alarak; uzman kadrosu, teknik personeli, modern ekipman ve araçları ile ısıtma, soğutma, havalandırma ve mekanik tesisat sistemleri alanlarında hizmet vermektedir.

ONURÖZ Mekanik Mühendislik, %10 ‘unu Teknik personelin oluşturduğu, sayısı 100 kişiyi aşkın kadrosuyla sürekli gücüne güç katmakta ve emin adımlarla büyümeye devam etmektedir.

Kaliteli, titiz ve sistemli çalışmaktan asla ödün vermeyerek hizmetlerimize devam etmekteyiz…

Firma kurucularımızdan sayın Yakup TURAN ve Abdullah ÖZKAN mekanik sektördeki deneyim, birikim ve çalışmalarını ONURÖZ Mekanik Mühendislik çatısı altında birleştirerek mekanik tesisat sektörüne önemli bir firma kazandırmışlardır.

[dt_logos column_width=”140″ columns_number=”6″ number=”18″ orderby=”rand” animation=”rubberBand” columns=”5″ dividers=”false” category=”logolar”]